ISICAMLI SÜRME CAM BALKON

Isıcamlı sürme cambalkon , MİTRA THERMO sürme cambalkon sistemlerinin standartlarını yukarı taşıyor. Sürme cam balkon sistemleri yalıtım, konfor ve estetik açıdan incelenerek yenilendi. Balkonlarınızı, kış bahçelerinizi ve restorantlarınızı eşsiz yaşam alanlarına dönüştürüyor.

MİTRA THERMO  hem ısıcamlı hem tek camlı olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Sürme sistemlerindeki yalıtım dezavantajını ortadan kaldırıyor ve köşeleri açık hale getiriyor. 1,5 metre panellere ve kendi özel kilit sistemine imkan verir.Özel teker sistemi sayaesinde rahat ve konforlu kullanım imkanı sunar

MİTRA THERMO, özel kanat tasarımı sayesinde, tüm kanatlar istendiği zaman birbirinden ayrılıp, ayrı ayrı konumlandırılabilir. Bu sayede hem içten, hem dıştan tüm camlar silinebilmektedir.

Mitra Thermo kışın ve yazı sizin için özel rahat kullanacağınız özel alanlar tasarlar.Tüm tasarımları kendine özgüdür.Bir panel ortalama 152 kg yük taşır.

“U” ve “L” şeklindeki uygulama alanlarında pratik montaj imkanı sağlayarak görüş alanınızı koruyabilirsiniz.Her kanat birbirinden bağımsız çalışabilir,böylelikle %100 cam balkonu temizleme özelliği sağlanır.

Isıcamlara sinerji ve konfor cam uygulaması yapılabilir.


MİTRA THERMO , standart olarak 4 raylı olup, her bir panel bir rayda hareket eder. En içteki paneli kapanma yönüne göre hareket ettirdiğinizde, her panel birbirine kenetlenip, birbirini çekerek hareket eder. Çektiğiniz paneli, son noktaya getirdiğinizde, kendiliğinden kilitlenerek kapalı hale gelir. Yukarıdaki hareketleri diğer yönde yaparak sistem kısmen veya tamamen, kolayca açılabilir.

Isıcamlı cam balkon
sistemlerinde  kullanılan tüm alüminyumlar orijinal hammadde olup,uluslararası kalite belgelerinin hepsine sahiptir.

SONRADAN PİŞMAN OLMAMAK İÇİN İLK BAŞTA EN KALİTELİSİ MİTRA THERMO ISICAMLI SÜRME SİSTEMLER.